All for Joomla All for Webmasters

Bağış Yap

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Selamlar Program Dostu takipçileri bilmiş olduğunuz üzere çok kısa bir süre içerisinde güzel yerlere geldik sizlerin sayesinde böylede devam etmeyi umuyoruz insanlar sürekli bişeyler kazanmanın derdinde fakat biz 1 yıl önce bu işe başlarken 2 kişi başladık ve şuan 4 kişiye yükseldik sizin sayenizde tabi bunların hepsi. Sitemizde bilmiş olduğunuz üzere tek bir reklam dahi bulunmamakta bunların sebebi sadeliğe ve hoşgörüye önem verdiğizden dolayı bizde bi reklam şirketiyle anlaşıp sitemizin her tarafında reklam yayınlayabilirdik fakat bunu yapmıyoruz çünkü sizlere diğer sitelerden bi farkımız olduğunu göstermeye çalışıyoruz diğer sitelerin hepsinde tonlarca reklam bulunmakta.

Indirdiğiniz dosyaların çoğu turbobit ağırlıklı olarak ekleniyor ve sebebi ise turbobit şirketiyle aramızdaki anlaşma sizlere bizde ağırlıklı olarak yandex disk ve google drive linkleri eklemek istiyoruz fakat bunu yapabilmemiz içinde arkamızda bir miktar meblağ’nın olması gerekiyor sitemizde 256 bitlik bir ssl sertifikamız bulunmakta ve bu da şu anlama geliyor indirdiğiniz herşey güvenilir olarak size sunuluyor. Program Dostu 4 Kardeşin birlikte yürüttüğü bir sitedir ve siteye her ay harcadığımız para bizim okul paramızdan gidiyor bizde sizlere Yandex Disk ve Google Drive linkleri eklemek istiyoruz ve bunun içinde bir miktar paraya ihtiyacımız var, eğer sizde katkıda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan seçeneklerden biriyle bize destek olabilirsiniz. Bağış Yapan Tüm Dostlarımız Sitemizin Sağ Alt Bölümünde Görüntülenecektir.

Bağış Yaparken Isterseniz Açıklama Bölümüne İsiminizi Ve Soyisminizi Yazabilirsiniz Yaptığınız Bağış İsminizle Birlikte Sitemizin Sağ Tarafında Panoda Gözükücektir.

Bağış Seçenekleri:

Papara:  PL1538711790

Bitcoin: 1F3Yc88gxTiu27GyAjpJsPYtPubaeeWpDj 

                            

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
To Top