Tomb Raider Filmi indir – 1080p Türkçe Altyazılı indir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara Croft (Alicia Vikander) küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiştir ve üniversiteye giderken bir yandan da Londra’da bisikletli kurye olarak çalışmaktadır. Bir noktada babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder: Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adada bir mezar. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zihniyle, kör inançla ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken kendisini sınırlarının ötesine geçirmeyi öğrenmelidir. 

Hepimiz biliyoruz ki, Tomb Raider daha izleyici karşısına çıkmadan çok eleştirildi. Bunun en büyük nedeni ise başrol olarak Alicia Vikander’in seçilmesiydi. Fiziksel yapısı itibariyle Lara Croft’a uymadığı düşünülen oyuncu hatalı bir tercih olarak görülüyordu. Bunun yanında filmin anlatacağı hikaye de kimi izleyicileri memnun etmedi.

Ancak burada süper kahraman filmlerine benzer bir stratejinin uygulandığını söylemek mümkün. Nasıl Avengers ekibi bir araya gelmeden Iron Man ve Captain America’nın ayrı ayrı filmlerini izledik, karakterleri yakından tanıdık. İşte aynısı Lara Croft için de geçerli. Karşımızda uzun süre boyunca beyaz perdede boy göstermesi planlanan bir karakter var. Tomb Raider ise onun maceralarının giriş bölümünü oluşturuyor. Yani oyun dünyasıyla hiç alakası olmayan izleyicilere Lara Croft’un kim olduğu ve neler yaşadığı anlatılıyor. Bu sebeple Tomb Raider’ı bir orijin filmi olarak değerlendirmek gerekiyor. Bu açıdan bakınca senaryonun bazı eksikleri görmezden gelinebiliyor. 

RAR Parolası: www.programdostu.com

Türkçe Altyazı  [turkcealtyazi.org]

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir   Torrent İndir  Otomatik İndir   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir