Sniper Ghost Warrior 3 indir – Full Crackli Torrent indir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Sniper: Ghost Warrior indir serisi bu güne kadar çok basit bir tasarımla karşımıza çıktı. Tasarımdan kastımız, tabii ki oynanış açısındandı. Çünkü serinin ilk iki oyununda tamamen kısıtlı bir dünyada, sürekli olarak tek bir çizgide, ilerleyerek gidiyorduk. Fakat Sniper: Ghost Warrior 3 ile karşımıza oldukça büyük, açık bir dünya çıkıyor. Bu da, oyunda yapabileceklerinizin olanaklarını arttırıyor bize soracak olursanız. Çünkü açık dünya yapısı sayesinde, istediğimiz göreve, istediğimiz zaman, istediğimiz şartlarda gidebiliyoruz. Sonunda da, göreve istediğimiz bir şekilde yaklaşabiliyoruz. Bana soracak olursanız, bu tip bir keskin nişancı oyunu için, bu oldukça önemli bir özellik.

Sniper: Ghost Warrior 3 her ne kadar açık dünya yapıya geçerek, güzel bir adım atmaya çalışmış olsa da, atamamış. Çünkü oyunun açık dünyası oldukça boş. Sadece ana görevler harita üzerinde var. Birkaç yan görev daha bulunuyor fakat sayısı az ve hepsi aynı. Bu yüzden oyunun açık dünyası, gerçekten bir dünya gibi hissettirmiyor. Bu açık dünya içerisinde yaptığımız görevler de, sürekli olarak belli mekanlarda geçiyor. Bu mekanlar bazen küçük, bazen büyük oluyor. Fakat nasıl olursa olsun, görev çeşitliliği ile bizi mutlu ediyor.

Sniper: Ghost Warrior 3 ile karşımıza çıkan görevler belli aslında. Hedefi öldürüyoruzsadece. Fakat mekan çeşitliliği, göreve yaklaşım tipi ve görev sırasında çıkan opsiyonel görevler, yaptığımız her ana görevi benzersiz kılmaya yetiyor. Bana soracak olursanız, oyunun en iyi yanlarından biri zaten görevleri. Bu oyundaki görevler, en iyi, detaylı ön araştırmalar ile yapılıyor. Kendinize güzel bir drone yollama noktası seçiyorsunuz. Drone ile düşmanları işaretliyorsunuz, en iyi noktanızı seçiyorsunuz ve o noktaya gidiyorsunuz karakteriniz ile. Silahınızı kuruyorsunuz, hedef ile mesafenizi ölçüp, rüzgara şöyle bir bakıyorsunuz. Hedefi öldürüp, kaçıyorsunuz. Tüm bunları yapmak, en fazla 30 dakika sürebiliyor. Tabii acele etmiyorsanız 30 dakika.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    TR Yama İndir   Torrent İndir  Otomatik İndir   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir