High School DxD 1-3 indir – Türkçe Altyazılı Anime Dizisi indir

Please log in or register to like posts.
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Konu

Efendim Issei adında liseye giden, ergenliğini doruklarında yaşayan, aklı fikri güzel kadınlar ve memede olan, ancak kadınları ya ekrandan ya da uzaktan takip etmekle yetinen bir delikanlıdır. Buna ek olarak özel favorisi okulun en güzel ve en popüler kızı olan Rias Gremory‘i gördüğü yerde hunharca bakmak sureti ile izlemektir. Günlerden bir gün çok güzel bir kız Issei‘ye çıkma teklifi eder. Bizimki de direk kabul eder. Zaten hiç kaçar mı? Kız ile çok güzel bir gün geçirdikten sonra akşam vakti parkta konuşurlarken kız kanat çıkarıp dönüşüm geçirir.

O ara Issei göz ucu ile kızın memelerini görür. Kız o an hart diye Issei‘ye kılıcı sokar. Peki bizimkisi ne diyor bu durum karşısında?  “Meme gördüm gerçek kız memesi” adam olmaz işte. Ölüm döşeğindeyken“Öleceksem keşke onun kucağında ölseydim” diyor. O ara tam bilinicini kayberderken Rias‘ı gördüğünü zanneder. Sonra gözlerini bir açıyor. Hiç bir şey yok. Yatağında uyanıyor ve geçen günü hatırlayan kimsede yok. 

Issei’de“rüyaydı herhalde” diyip, üzerinde fazla durmuyor ama aynı günü tekrar yaşıyor. Aynı kız, aynı olaylar, aynı son ve tekrardan yatağında uyanıyor. Bu sefer ne görsün? Anam Rias anadan doğma Issei‘nin yanında yatıyor!! Issei bunu görünce kalpten gidiyor. Sonra cenaze namazını kılıyorlar son.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Diziyi İndir    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir