Dexter 1-8 Sezon Tüm Bölümler indir – 1080p Türkçe indir

Please log in or register to like posts.
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Konu

Dexter 1 2 3 4 5 6 7 8 sezon tüm bölümler türkçe altyazılı indir, Dizi bugüne kadar çok kez olumlu ve olumsuz şekilde eleştirildi ama bu o kadar normal ki. Dexter‘ın insanlıktan uzak kişiliği, insanlar ile iç içe yaşamaya kendini öylesine zorlarken, iç sesinin insan davranışlarını sorgulayışını inceliyoruz. Senaryo o kadar titizlikle hazırlanmış ve görüntü yönetmenliği o kadar başarılı ki bir seri katilin içini bizlere gösteriyor.

Karşımıza aslında görünürde dünyanın en normal, en sosyal, katil olabileceğine asla inanamayacağımız bir seri katil çıkıyor. Kana olan tutkusu ise onu adli tıpta çalışmaya itiyor. Böylece kendisi gibi diğer katillere de yakın oluyor ve onlara ulaşıp, onları öldürmesi daha kolay oluyor. Yani Dexter bir nevi kötü katilleri öldüren iyi bir seri katil.

Dexter’ın öldürme dürtüleri çocukluğuna dayanıyor. Bir aile tarafından evlat edinilen Dexter’ın asıl ailesi hakkında spoiler vermeden konuyu üstü kapalı anlatmak lazım. Dexter‘ın kan ile olan bağı küçükken yaşadığı bir travmaya bağlı diyelim ve üvey babasının bunu fark etmesi üzerine Dexter’ı kötünün iyisi yapmak için eğitiyor ve kurallar belirliyor. Böylelikle Dexter’ın hem tutuklanmaması hem de masum insanların canını yakmamasını amaçlıyor. Üvey kız kardeşi ile aynı departmanda çalışan Dexter bakalım neler yapacak.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Diziyi İndir  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir