DayZ indir – Full Crackli Hayatta Kalma Oyunu indir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Dayz full crackli indir oyundan daha çok bir hayatta kalma simülasyonu sayılabilir. Bu dünyada düşmanlarla baş etmek bir yana hayatta kalmak bile zor. Ölmek aslında bu oyun için bir kurtuluş sayılır. Ölmekten daha beter şeyler geliyor oyunda başınıza. Mesela bacağınız kırılabilir, hasta olabilir,zehirlenebilir, kan uyuşmazlığı yaşayabilir, üşütebilir, hasta olabilirsiniz. Bu acımasız dünyada yaşamak için gerekli olan bilgileri sunmaya çalışacağız bu rehberde. Merlin’in Kazanı desteği ile Dayzfan.net tarafından hazırlanan bu rehberde hayatta kalmanın sırlarına vakıf olacaksınız.

Girişi geç dediğinizi duyar gibiyim. Tamam geçiyorum. DayZ Standalone nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Erken erişim de olsa oyun elimize geçti. Büyük bir hevesle oynadık, yorumladık, yapımcıları konuştuk. Peki sizce oyun beklediğimize değdi mi ? Yoksa büyük bir hayal kırıklığı mı yaşadık ?

Bana sorarsanız beklediğimize değmiş diyebilirim. “Diyebilirim” deki kasıt Dean Hall beyefendinin biraz uyuşuk ve vurdumduymaz olması. O kadar zamanda bu kadar mı iş yapılır diyenler benim gibi çoktur herhalde. Ayrıca verdiği sözleri tutmayarak oyunu 30 dolar gibi bir fiyattan erken erişim olarak satışa sundu. Evet biraz kötülediğimin farkındayım ama hak ediyor bence bu kötülemeyi. Belki elinden geleni yapıyor ama birçok kişi benim gibi düşünüyordur buna eminim.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir   Yedek İndir  Torrent İndir   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir