Facebook Brute Force Yazılımı (Perl ile Kodlanmış) indir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Selamlar program dostu takipçileri, ben namı değer jack viedow, sizlere bugün üzün süredir hepinizin tekrardan yayınlamamı istediği facebook brute force hack yazılımı paylaşcağım. Bunu tekrardan yayınlamamın sebebi aranızda çok seviyede basit bilgiler edinmiş arkadaşlar var ve benim yapmam gereken ise size en basit ve etkili şekilde şifre kırmayı göstermem gerekiyor. 

Yazılım tamamen perl kodlama dili ile yazıldı önceki yayınlamış olduğum facebook brute force yazılımı bir kaç güvenlik açığından dolayı fix yedi ve çöktü uzun zamandır yeni sürümünü çıkarmak istiyordum fakat üniversiteye geçiş sınavlarından dolayı kafa yorup sizlere tanıtamadım yazılımı ama şimdi 🙂 

Kullanımına gelicek olursak öncelikle ‘Active Perl’ programını kurmanız gerek. İndirmek için BURAYA TIKLA Kurduktan hemen sonra yazılımı aşağıya inerek indirebilirsiniz. İndirdiğiniz rar dosyasının içindeki facebook.pl ve admin.txt yi masaüstüne atın. Sıra çalıştırmada komut sistemi (cmd)yi açıyoruz ve ‘cd desktop‘ yazıp enter diyoruz. Şimdi ise ‘perl facebook.pl‘ yazıp enter diyoruz.

Facesinin şifresini bulmak istediğimiz kişinin ‘tel nosu, kullanıcı adı,email’ herhangi bir şeyini bilmemiz gerekiyor. Biliyorsak sıkıntı yok 🙂 buraya ‘facebook.pl email admin.txt‘ olarak girmemiz gerek. enter diyoruz.

Şifre bulunduğu zaman aşağıda göründüğü gibi hesapta bulunan şifreyi gösteriyor.

Direkt İndir    Turbo İndir   Mega İndir

3 comments on “Facebook Brute Force Yazılımı (Perl ile Kodlanmış) indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir