All for Joomla All for Webmasters
Genel

Facebook Brute Force Yazılımı (Perl ile Kodlanmış) indir


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Selamlar program dostu takipçileri, ben namı değer jack viedow, sizlere bugün üzün süredir hepinizin tekrardan yayınlamamı istediği facebook brute force hack yazılımı paylaşcağım. Bunu tekrardan yayınlamamın sebebi aranızda çok seviyede basit bilgiler edinmiş arkadaşlar var ve benim yapmam gereken ise size en basit ve etkili şekilde şifre kırmayı göstermem gerekiyor. 

Yazılım tamamen perl kodlama dili ile yazıldı önceki yayınlamış olduğum facebook brute force yazılımı bir kaç güvenlik açığından dolayı fix yedi ve çöktü uzun zamandır yeni sürümünü çıkarmak istiyordum fakat üniversiteye geçiş sınavlarından dolayı kafa yorup sizlere tanıtamadım yazılımı ama şimdi 🙂 

Kullanımına gelicek olursak öncelikle ‘Active Perl’ programını kurmanız gerek. İndirmek için BURAYA TIKLA Kurduktan hemen sonra yazılımı aşağıya inerek indirebilirsiniz. İndirdiğiniz rar dosyasının içindeki facebook.pl ve admin.txt yi masaüstüne atın. Sıra çalıştırmada komut sistemi (cmd)yi açıyoruz ve ‘cd desktop‘ yazıp enter diyoruz. Şimdi ise ‘perl facebook.pl‘ yazıp enter diyoruz.

Facesinin şifresini bulmak istediğimiz kişinin ‘tel nosu, kullanıcı adı,email’ herhangi bir şeyini bilmemiz gerekiyor. Biliyorsak sıkıntı yok 🙂 buraya ‘facebook.pl email admin.txt‘ olarak girmemiz gerek. enter diyoruz.

Şifre bulunduğu zaman aşağıda göründüğü gibi hesapta bulunan şifreyi gösteriyor.

Direkt İndir    Turbo İndir   Mega İndir

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

3 Comments

3 Comments

 1. fatih

  Haziran 18, 2018 at 1:17 pm

  paralı mı bu

  • Angela Masset

   Haziran 18, 2018 at 8:01 pm

   Sitemize eklenen tüm içerikler ücretsizdir.

   • fatih

    Haziran 19, 2018 at 9:52 am

    teşekkür ederim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok İndirilenler

To Top