Soft4Boost Toolbar Cleaner indir – Full Crackli Türkçe indir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Soft4Boost Toolbar Cleaner tarayıcı eklentisi kaldırma ve araç çubuğu kaldırma gibi konularda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır. Bazı kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımıza isteğimiz ve bilgimiz dışında sızabilmektedirler. Bu kötü amaçlı yazılımlar tarayıcılarımızın varsayılan ayarlarını değiştiriken kendi arama motorlarını tarayıcı eklentileri yoluyla tarayıcımıza entegre ederler ve bu eklentileri normal yollarla kaldırmamızı engellerler. Aynı şekilde tarayıcı araç çubukları ekleyerek bu araç çubuklarının da kaldırılmalarını engellerler.

Eğer siz de bu tür bir kötü amaçlı yazılım saldırısına uğradıysanız tarayıcı araç çubuğu kaldırma ve tarayıcı eklentilerini temizleme için Soft4Boost Toolbar Cleaner gibi bir program kullanabilirsiniz. Soft4Boost Toolbar Cleaner normal yollarla kendilerini kaldırmamızı engelleyen kötü amaçlı yazılımların yüklediği eklenti ve araç çubuklarını bilgisayarımızı tarayarak tespit eder ve bu yazılımları kaldırır. Bu sayede internet tarayıcımızı eski haline döndürebilir ve çalışmalarımızı kesintisiz sürdürebiliriz.

Soft4Boost Toolbar Cleaner’ın Türkçe bir arayüz sunması kullanıcılarımız açısından oldukça beğenilecek bir özelliktir. Ücretsiz olarak sunulan program temaları desteklemektedir ve program arayüzünü 11 farklı tema sayesinde kişiselleştirebilmenize de olanak sağlamaktadır.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir   Yedek İndir  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir