Luke Cage 1.Sezon Tüm Bölümler İndir – Türkçe Altyazılı

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Luke Cage 1 2 sezon tüm bölümler full hd  720p 1080p türkçe altyazılı indir Marvel’ın Agents of Shield, Daredevil, Agent Carter ve Jessica Jones dizilerinden sonra çektiği bir diğer dizidir. Luke Cage, Marvel çizgi romanlarında yer alan bir süper kahramandı. İptal edilme tehlikesi bulunan çizgi roman daha sonrasında Iron Fist ile birleştirilmişti. Marvel’ın Hell’s Kitchen’da bulunan süper kahramanlarına ayrı bir ilgi gösterdiği biliniyor, Daredevil dizisiyle bu durum belli olmuştu. İlk olarak Jessica Jones dizisinde gördüğümüz Luke Cage karakteri, bir süper kahraman olarak çok sert bir deriye sahip. Bıçaklar, kurşunlar hatta bombalar bile bu deriyi aşarak Cage’in bedenine zarar veremiyor. Jessica Jones’ta görünen Cage karakteri, bu sefer Luke Cage dizisi adı altında karşımıza çıkıyor. Dizide Luke Cage’in süper güçlerini nasıl kazandığına şahit oluyoruz. Marvel’ın en önemli projesi olarak gösterilen The Defenders kadrosunda Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist (2017’de yayınlanacak), Punisher, Elektra ve Luke Cage yer alacak.

Hell’s Kitchen’da çok acı bir gerçekle yüzleşen Luke Cage, bu şehri terk ederek siyahilerin yoğun olarak yaşadığı Harlem’e gelir. Harlem’de tanınan bir kişi olan Pope’un berber dükkanında çalışan Cage, geceleri ise Cornell Cottonmouth adındaki gangsterin gece kulübünde çalışmaktadır. Yoğun tempoda geçen hayatına, süper güçlerini kullanmadan devam eden Cage için bu güçleri kullanması kaçınılmaz hale gelecektir. Cottonmouth’un kuzeni olan Mariah Dillard önemli bir politikacıdır. Misty Knight ise bu olayları çözmeye çalışan bir dedektiftir. Yeraltı dünyası ve siyaset birleşirken, karşılarında Luke Cage olacaktır.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir (3.3 GB)    Torrent İndir (4 GB)  
Bilgilendirme
Yukarıda diziyi indirmeniz için birçok seçenek verilmiştir. Bunların arasında yer alan “Torrent İndir (1080p)” seçeneği bulunmakta. torrent indirme programı için “Buraya Tıklayın“. Altyazıları indirmek için Buraya Tıklayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir