Başlangıç (inception) İndir – HD 1080p Türkçe Dublaj İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

inception (başlangıç) filmi full hd 1080p türkçe dublaj indir Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır.Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır.Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye mal olmuştur.

Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “Başlangıç” ı tamamlayabilirse.Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir.Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir.

Bu, gelişini sadece Cobb’ın görebildiği bir düşmandır.Rüyasına girilen kişi takıntılıysa rüya da garip şekiller beliriyor. Eski karısını unutamıyorsa, rüyaya girme amacı ne olursa olsun bu, hemen su yüzüne çıkıyor. Yaptığı her şey, girdiği her yerde karısının farklı duygusal varyasyonlarıyla karşılaşıyor. Film burada Freud’un bilinçaltı teziyle uyuşuyor. Ama filmin ortaya koyduğu başka bir fikir var. Bir insanın zihninde yatan her şeyi öğrenmek istiyorsanız onun beyninin en derin noktasına ulaşmak zorundasınız. Bu yüzden Nolan’a göre rüya içinde rüya, tekrar bir rüya, sonra bir rüya diye dördünce boyuta geçmeniz gerekiyor.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)   Hemen İndir (1.2 GB)   Alternatif İndir (1.3 GB)  Torrent İndir (4 GB)  
Bilgilendirme
Yukarıda filmi indirmeniz için birçok seçenek verilmiştir. Bunların arasında yer alan “Torrent İndir (1080p)” seçeneği bulunmakta. torrent indirme programı için “Buraya Tıklayın“. Torrent indir seçeneği türkçe dublaj değildir. “Hemen İndir” seçeneği ve diğerleri türkçe dublajdır. Altyazıları indirmek için Buraya Tıklayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir