Regular Show 1-8 Tüm Sezon Tüm Bölümleri Türkçe İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

regular show, sürekli dizi tüm sezonlar. Saha görevlisi olan Mordecai (mavi bir alakarga) ile Rigby (hiperaktif bir rakun) günlerini kendilerini eğlendirmeye çalışarak geçiren iki dosttur. Eğlenmek için yaptıkları patronları Benson’ın ne kadar hoşuna gitmiyorsa, Pops da onlarla bir o kadar mutlu oluyordur. Günlük uğraşları bazen kontrolden çıkmakta ve gerçek üstü bir hal almaktadır. Örneğin, diğer boyutlara portallar açmakta, 80’lerin Atari oyunlarıyla şeytanları toplamakta ve iş arkadaşlarını aya göndermek için koreografik danslar yapmaktadırlar. Tüm bunlar Regular Show‘da normaldir.

mordecai ve rigby adlarında, aynı parkta çalışıp aynı odayı paylaşan 20li yaşlarındaki iki gencin gündelik yaşantısından kesitler sunan çizgidizidir. çalışma sistemleri gariptir. yapmaları gereken günlük standart işleri yapıp sabit bir ücret alıp, ekstra işler için de fazla mesai ücreti alıyorlar gibi bir sistemleri vardır. iş yoksa para da yok gibidir. saftirik bir patronları olmasına rağmen, başlarına yönetici olarak konmuş kişi çetincevizdir. kül yutmaz. fakat gençlerin başları derde girdiğinde de yardımını esirgemez. kahramanlarımız metal, rock ve elektronik müzik dinleyip bilgisayar oyunlarını, anti kahramanları ve kült korku filmlerini severler. hayatları normal seyrindeyken bu ikilinin başına olağanüstü ve aventür olaylar gelebilmektedir. doğa üstü olaylar hikayeye öyle güzel yedirilmiştir ki, izleyicide hiç yapaylık hissi uyandırmaz. 

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Torrent İndir  
Bilgilendirme
Yukarıda diziyi indirmeniz için birçok seçenek verilmiştir. Bunların arasında yer alan “Torrent İndir (1080p)” seçeneği 1-2-3-4-5-6-7-8 sezonu içinde barındırmakta. Altyazıları indirmek için Buraya Tıklayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir