Stranded Deep Crackli İndir – Full Türkçe Torrent İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Stranded Deep full türkçe torrent tek link donmadan hızlı full sağlam indir tam indir, 23 Ocak 2015 Tarihinde Steam üzerinden erken erişim oyunu olarak satışa sunuldu. Oyunun başlangıcında uçağınız batıyor ve artık yaşamda kalmak için savaş başlıyor. Oyuna ilk başladığımızda bir adet botumuz oluyor ve biraz ilerisinde ada bulunuyor.Yaşamda kalabilmeniz için adada bulduğunuz malzemeleri uygun olarak kullanmalı ve yemek aramalısınız.Bulunduğunuz adadaki yemekler bitince mecburen başka adalara gitmeniz gerekiyor.Ancak başka adalara giderken suda köpekbalıkları ile biraz uğraşacaksınız.Açıkcası güzel bir oyun diyebiliriz.

Koltuğunuzda yayılmışsınız, uçak yolculuğunuzun bitmesini bekliyorsunuz. Yaptığınız sayısız uçuşlardan biri sadece. Her şey sıradan gözüküyor. Önce ufak bir türbülansa giriyor uçak. Yine de her şey normal. Ama biraz uzun sürdü sanki sarsıntı? Şiddetlendi de! O da ne?! Uçak düşüyor!

O da ne? Etrafta hiç bir kara parçası göremiyorsunuz. İçgüdüleriniz size devam etmeniz gerektiğini söylüyor. Saatler sonra artık yorgunluktan bitmiş durumdayken uzaklarda ufak bir kara gözüküyor. Son bir umutla kendinizi o ufacık adaya atıyorsunuz. Peki sağ kalmayı başarabilecek misiniz?

Yeni oyunumuz Stranded Deep işte bu noktada başlıyor. Kötü giden uçak yolculuğunun ardından ıssız bir adada sağ kalmaya çalışıyoruz. Sadece ufacık ada değil, tüm okyanus elimizin altında. Adadaki ağaçlardan kendimize sığınak yapabilir, balık avlayabilir hatta ve hatta okyanus dibine dalarak ilginç eşyalar bile bulabilirsiniz!Her şey sizin elinizde.

Stranded Deep Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 1.8GHz Intel dual-core ve above
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha üstü
  • Ekran Kartı: Intel HD 5000 with minimum 512MB VRAM
  • Boş Alan: 1 GB

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Torrent İndir  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir