All for Joomla All for Webmasters
Crackler/Patchler

Fraps Sınırsız Full Sürüm İndir – Video Kaydetme Programı İndir


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Beepa Fraps full sınırsız crackli ücretsiz sürüm türkçe indir, ekran kaydı almak için en pratik yollardan biridir. Tek tuş kullanarak isterseniz video kaydı dahi yapabiliyorsunuz. Oyunları oynarken kaç FPS aldığınızı merak ediyorsanız, Fraps bu özelliği de sizlere sunuyor. FPS sayacını ekranın istediğiniz yerine yerleştirin. Sade ve basit bir program işinize yarayacaktır. Crack yapmanıza gerek yok, kurulumu yaptıktan sonra program tam sürüm olacaktır.

Program indiyse yapacağınız şeyler çok kolay. Yukarıda yapabileceğiniz 4 ayar mevcut. Birincisi genel ayarlar. İkincisi FPS ayarları. Üçüncüsü çekeceğiniz video ayarları, dördüncüsü ise fotoğraf çekme ayarı. Oyun içine girdiğiniz zaman çalıştırabileceğiniz bu program kaliteli video kayıtları yapabiliyor. Movies bölümüne girdiğinizi zaman asıl sizi ilgilendirenleri göreceksiniz.

Movies bölümünde gördüğünüz gibi “video capture hotkey” alanı var. Bu alan videoyu başlatacağınız tuşu gösteriyor. Değiştirmeniz mümkün. Yukarıda “folder to save movies in” bölümü bulunuyor. Burası da videoların nereye kaydolacağını belirtir. Orayı değiştirebiliyorsunuz. Örneğin ben masa üstünü seçtim. Normalde programın kurulu olduğu yere gider. Orası da disk c alanıdır. Daha sonra yapabileceğiniz ayarlardan video kalitesi ayarları var. Fps modu videonun kalitesini gösterir. 60 fps en yükseğidir. İsterseniz aşağıdaki boşluğa istediğiniz kaliteyi yazabilirsiniz. Yan tarafta da “full-size ve half size” ayarları var. Half size dediği yarım ekran anlamında. Size zaten boyut manasına gelir. Full size de tam ekran manasında. Oradan istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Fraps full cracrkli sınırsız olarak program dostu sitemiz üzerinden aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

RAR Parolası: www.programdostu.com

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir  Alternatif İndir   Programı İndir    
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok İndirilenler

To Top