Format Sonrası AIO Programları Katılımsız Full İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2018,Güncell 32×64 bit full türkçe portable full indir sistem uyumlu Çoklu Dil seçenekli Türkçe dahil

formatlık programlar,nous arkadaşımızın yapımı istediğiniz programı ekleyip çıkarabilirsiniz Ağ driver dahildir.
madia player video ses indirme programları cd iso yazıcılar bakım onarım gibi bilinen en popüler
programları içeren son sürüm aıo hepsi bir arada

Yeni bir bilgisayar satın aldınız, bilgisayar topladığınız yada eski bir işletim sistemini yeniden format atıldı , işletim sistemi kurulumu sonrası yada format sonrası programlar neler olmalı veya diğer adıyla format sonrası yüklenmesi gereken yazılımlar hangileridir?

Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 işletim sistemlerinde format sonrası gereken önemli programlar nelerdir, hangi programların kurulması tavsiye edilmektedir. Bununla ilgili olarak forum sitelerinde bir çok program tavsiyeleri önerilmektedir.

Unutmayın herkes kendi ihtiyaçları doğrultusunda program kurar yada yazılım yükler, grafiker kendi ihtiyacı olan Corel Draw, AdobePhotoshop gibi, bir müzik ile uğraşan kullanıcı Audacity veya diğer programları kurarak kendi ihtiyaçları doğrultusunda program yükler.

Siz siz olan size ne gerekli ise o programları yükleyin, yoksa bilgisayarınız’da kayıt defterine binlerce kayıt atacağı için şişme yapacak ve zamanla bilgisayarın yavaşlamasına sebep olacaktır yani rast gele program yüklemeyin.

format sonrası lazım olan programlar ihtiyacınız doğrultusunda kendiniz belirlemeniz gerekiyor, ama önemli olan elzem programlar nelerdir? Şimdi o zaman yüklenmesi gereken tavsiye edeceğim programlar nelerdir? hemen aşağıdaki sıralı şekli ile vererek kısa anlatmaya başlayalım. Format Sonrası AIO Programları program dostu sitemiz üzerinden full türkçe ücretsiz hızlı indirmek için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir   Yedek İndir  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir