Rules Of Survival İndir – Full Türkçe FPS Oyunu İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Rules Of Survival oyunu full torrent, tek link full indir donmadan ücretsiz İndir, Oyun tam olarak şöyle yani içsel olarak. Bir bölgede başlıyorsunuz ve bu arada belirli bir zaman bekleyerek, bütün oyuncuların server’a dolmasını bekliyorsunuz ve herkes servere girdikten sonra bir dakikalık bir geri sayım başlıyor ardından bu sayımdan sonra uçakta başlıyorsunuz. Karşınıza oldukça bir geniş harita çıkıyor ve bu harita içerisinde farklı bölgeler ile zengin olan yerler veya binalar mevcuttur.

Uçaktan atlayacağınız bölgeyi seçtiniz ve o bölgeye yaklaştığınızda uçaktan atılıyorsunuz. Bu sırada yönünüz ile birlikte sırtınızda bir paraşüt çantası mevcuttur ve seçtiğiniz bölgeye yaklaştıktan sonra paraşütünüzü açarak yavaş yavaş belirlediğiniz mekana doğru indiniz.

İlk iş olarak etrafı arıyorsunuz ve size gerekli ola bilecek şeyler arıyorsunuz, yani silah ekipman zırh gibi şeyler aramaya koyuluyorsunuz. Bunu eklemem gerekiyor çünkü cidden önemli bir detay her silahın farklı mermileri mevcuttur bunlara dikkat ediniz. Ekipmanları seçtiniz ve bir araç arayışı içine girdiniz ve bunu da buldunuz devamın da ise aksiyon dolu sahneler başlar ve diğer oyuncular ile çatışmaya doğru ilerliyorsunuz.

Bu çatışmaya belli eden bir bölge vardır daha doğrusu bir çember vardır ve git gide bu çember küçülüyor dur dışarısın da kalanlar ise ölüyorlar dır. Bu yüzden çembere dikkat ediniz ve her zaman en iyi pozisyonları seçerek rakiplerinizi alt ediniz. Oyunun sonuna doğru ilerleyiniz ve bu size oyun sonun da birinci olduğunuz için oyun size bazı hediyeler verecektir ve hediyeleri dikkatlice kullanarak her oyunda kendiniz için bir üstünlük oluşturun. Rules Of Survival indir ile aşağıda bulunan buton yardımı ile ulaşın.

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir   Yedek İndir    Torrent İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir