CryEngine 5 İndir – CryTek Profesyonel Oyun Motoru İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Cryengine Nedir ?

CryEngine 5 full türkçe oyun motoru, oyun yapımı türkçe anlatım indir,oyun yapma programı indir, Crytek şirketinin geliştirmiş olduğu oyun motorudur. Oyun motoru öncelikle birinci şahıs nişancı bilgisayar oyunu olan Far Cry serisinde kullanılmıştır. Crytek ve Ubisoft tarafından bu motor geliştirilerek CryEngine 2 ve Dunia Engine adlı oyun motorları oluşturulmuştur.

Crytek, bilgisayar oyun alanlarını en yeni 3D oyun geliştirme platformu olan CRYENGINE ile çalışan bağımsız bir videogame geliştiricisi, yayıncısı ve teknoloji sağlayıcısıdır.

1999 yılında Almanya’da doğup büyüyen Türk kardeşler ; Avni, Cevat ve Faruk Yerli kardeşler tarafından kurulan Crytek’in, Frankfurt am Main (Almanya), Kiev (Ukrayna) ve İstanbul (Türkiye) stüdyoları bulunmaktadır. Teknik yenilik ve grafikler için endüstri standartlarını belirleme konusunda bir üne odaklanarak, Cryeytek birçok ödüllü orijinal ; Far Cry, Crysis serisi, Ryse: Roma’nın Sonu, Warface, The Climb ve Robinson: Yolculuk oyunlarına sahiptir.

Crytek her başarı ve unvanı CRYENGINE tarafından desteklenmektedir. Crtyek-CRYENGINE, yaratıcı vizyonlarını hayata geçirmek ve bütçe veya takım boyutu ne olursa olsun PC, konsollar ve VR için dünya çapında oyun deneyimleri sunarak, isteyen herkes için mevcut kapsamlı bir oyun geliştirme çözümü odaklıdır.

Crytek kurulduğundan beri ayrıcalıklı olduğu bazı ödülleri görmek ve oyunların arkasındaki teknoloji hakkında daha fazla bilgi için  cryengine.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  CryEngine 5 Oyun Motorunu program dostu sitemiz üzerinden Aşağıdaki Seçeneklerden birini seçerek indirmeye başlayabilirsiniz.

Direk İndir (Hızlı)    Programı İndir (Turbo)   Programı İndir (Yedek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir