Akıllı Matematik Atölyem 5-6-7-8 Sınıf İndir – Arı Yayıncılık

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Akıllı Matematik Atölyem 5-6-7-8 Sınıf İndir  – ücretsiz apk ve bilgisayar için indir. Arı Yayıncılık tarafından hazırlanan Matemito Akıllı Matematik Atölyem serisi, öğrencilerin okulda ve evde ders çalışırken daha fazla verim alabilecekleri şekilde düzenlenmiş, soru bankası tarzında hazırlanmış ancak konu girişlerinde kısa ve öz açıklamalara ve alıştırmalara yer verilen yeni nesil bir çalışma kitabıdır. Böylece hem öğrencilerin kalın konu anlatımlı kitaplar içinde kaybettikleri vakti kısaltır hem de içerdiği soru sayısı bakımından öğrencilerin pratik yapmalarına imkan tanır.

Öğrenciler Matemito Akıllı Matematik Atölyem’le matematikte ustalaşır, diğer derslerine daha çok zaman ayırır. Arı Yayıncılık tarafından yayınlan Matemito Akıllı Matematik Atölyem setinin öğrencilere kazandırdıkları aşağıdaki gibidir;

  • Öğrenciler artık matematikten korkmaz.
  • Öğrenciler artık matematik dersinde ustalaşır.
  • Matematiği ezberlemek zorunda kalmaz, anlayarak öğrenirler.
  • İçerdiği soru sayısı bakımından daha fazla matematik etkinliği yaparlar.
  • Böylece soru çözme becerileri ve kazanımları gelişir.
  • Matematik dersleri eskisi kadar zorlamaz, artık daha kolay gelir.
  • Çözdükleri sorular yardımıyla matematikte daha pratik hale gelirler.
  • Böylelikle matematik korkulu rüyaları olmaktan çıkıp matematiği daha çok severler.

Matemito Akıllı Matematik Atölyem iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde kısa konu anlatımları ve örnek soru çözümlerinin yer aldığı açık uçlu sorular yer almaktadır. İkinci bölümde ise kazanımları ölçmek adına konu değerlendirme testleri yer almaktadır.Her bir konu başlığının öncesinde yer alan “Atölye Bilgisi” adlı alan, bazen kazanımı, bazen çok kullanılan soru kalıplarını, bazen de konuyu kısa ve öz biçimde anlatmaktadır. Burada konuyu veya kazanımı tekrar ettikten sonra sadece atölye bilgisindeki anlatımla ilgili bolca pekiştirici açık uçlu sorular ve etkinlikler yer almaktadır. Böylelikle bolca alıştırma yaparak konuyu daha rahat anlamış olacaksınız ve matematikte ustalaşacaksınız.

Akıllı Matematik Atölyem’de ayrıca kimi zaman her kazanım sonrası, kimi zaman her konu sonrası konu değerlendirme testleri yer almaktadır. Burada ise öğrenmiş olduğunuz konuyu veya kazanımı değerlendirme ve pratik yapma imkanınız olacaktır.Hazırlanan bu kitap yalnız öğrenciler için değil, sınıf içinde her kazanım veya her konu sonunda öğrenciyi kontrol etmek ve pekiştirmek isteyen öğretmen ve eğitimciler içinde kıymetli bir ek kaynak olacaktır. Öğretmenler, bu kitap sayesinde öğrencileri daha iyi takip edecek ve sıkıntı olduğunu düşündüğü konuları hemen tekrar edebilecektir.

Uzun bir araştırma ve çalışma sonucu titizlikle hazırlanan bu kitap, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü kazanımlara tamamen uygundur. Program Dostu Sitemiz Üzerinden bu kitap serisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilgilendirme
Öncelikle uygulamayı aşağıdaki seçeneklerden birinden indirin indirdikten hemen sonra uygulamayı açın. Sizlerden bir giriş parolası istiyecektir. Sizler için özel hazırladığımız bu parolayı girerek uygulamayı kullanabilirsiniz 😉 Parola: ZEMT7ZET

Direk İndir (Hızlı)    Hemen İndir (PC-APK)   Yedek İndir (APK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir