Yoga Video Eğitim Seti İndir – Ashtanga Yoga Full İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

yoga eğitim seti full türkçe videolu olarak indir,Ashtanga Yoga eğitim seti Full İndir, Yoga ile ilgili eğitim alabileceğiniz bir içerik. Genel olarak bilinen bir set, zira aranma hacmi oldukça yüksek. Bu görsel eğitim sayesinde yoga yapabilecek, ilgili hareketleri uygulayarak yeni şeyler öğreneceksiniz. Yoga for Beginners Ashtanga Yoga 2014, toplamda 130 dakikalık bir eğitim sunmaktadır. Buna istinaden yeni hareketler öğreniyor olacak ve görsel anlatım sayesinde kolayca uygulama imkanı yakalayacaksınız.

 

Yoga için ilk önemli olan tanımıdır. Sanskritçe’de her kelimenin türediği kök harfi vardır. Buna göre yoga için kök harf “yuj”dur. Bu da birleşme ya da iki şeyin (jeev atma ve param atmanın) bir araya gelmesidir.

Yoga heryerde konuşulan, dünyadaki en önemli konu başlıklarından biridir. Yoga kelimesinin duyulması yıllar önce Hintli Astronot Rakesh Shama’nın Hindistan’ın o zamanki başbakanı Indra Gandhi ile mekikten yaptığı konuşmayla ortaya çıkmıştır. Dünyada şu anda son derece popüler olmasına rağmen, Hindistan’daki kültürün içerisinde yüzyıllardır yer almaktadır.

 

 

Direk İndir (Hızlı)    Eğitim Setini İndir    Seti İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir