Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filmi Türkçe Dublaj HD İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Batman v Superman: Dawn of Justice’ın konusu nedir?

İnsanlığa büyük yardımları dokunmuş olsa da Superman dünyadan bir insan değil, uzayda bir yer olan Krypton’dan gelen ve kendisinde özel güçler bulunan bir adamdır. Zamanla halk Superman’in bir kurtarıcı mı yoksa tehlike mi olduğu konusunda ikileme düşerler. Olaylar Batman’in şehri Gotham’a da sıçrayınca işin rengi değişir ve Bruce Wayne Batman kostümünü giyerek Superman’in karşısına çıkar.

İki süper kahraman karşı karşıya gelse de asıl büyük tehdir Doomsday’dir. Böyle büyük bir tehdite karşı dünyayı koruyacak tek ekip ise Justice League’dir. Bu sebeple Wonder Woman da destek kuvetteki yerini alır.

Bu büyük evrenin arkasındaki isimler…

Beklentilerin oldukça yüksek olduğu filmin yönetmeni 300, Watchmen, Sucker Punch ve Men of Steel filmlerinden tanıdığımız Zack Snyder. Uzun yıllar sonra ilk Superman filmi olan 2013 yapımı Man of Steel’i çeken yönetmeni en tepe noktaya çıkaranlar da yaptığı işi beğenmeyenler de oldu. Ancak yönetmen süper kahraman evrenine ne kadar ilgili olduğunu kanıtladı ve herkes 2. Superman filmi beklerken yönetmen Batman ve Superman’i karşı karşıya getirmeyi tercih etti.

Filmin senaryo ekibinde ise David S. Goyer ve Chris Terrio yer alıyor. Aynı zamanda senaryo aşamasına destek olan isimlerden birisi de The Dark Knight üçlemesine imza atmış olan ve oldukça başarılı bir iş çıkaran Christopher Nolan oldu.

Direk İndir (Hızlı)    Filmi İndir (1080p)   Filmi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir