Windows Şifre Kırma Programı İndir – Eğitim Seti İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Windows 7 ve üzeri olan sistemlerin şifrelerini/parolalarını kırmak.

Windows şifresi her ne kadar bilgisayarınızdaki verilerin güvenliğinde büyük rol oynasa da, şifreyi unuttuğunuzda aynı verilere sizin de erişimini kısıtlayabilir. Bu gibi durumlarda şifreyi nasıl kaldıracağını bilmeyen kullanıcılar genelde format atarak çözüme ulaşmakta. Bir başka alternatif çözüm işe uzun zamandır güncellenmeyen Offline NT Password & Registry Editor ile şifreyi kaldırmak. Fakat bu program sadece komut satırı modundaki gibi siyah beyaz ekran modunda çalıştığından ötürü kullanması epey zor. Yine programı kullanmak için bazı seçimler yapmanız gerek ve yanlış bir seçimde sistemde başka sorunlara yol açabiliyor. Neyse ki bu iş için çok daha kolay bir çözüm mevcut: Ophcrack!

Ophcrack, doğrudan USB bellekten başlatılabilen ve başlar başlamaz doğrudan Windows şifresini bulmak için devreye giren, Linux tabanlı bir yazılım. Ophcrack’i çalıştırabilmek için Windows’ta bir başka hesabın açılıyor olmasına gerek yok. Yazılımı doğrudan USB bellekten boot etmek, çalışması için yeterli. Bir başka bilgisayarda indirip Unetbootin ile USB belleğe yazdıktan sonra tek yapmanız gereken bilgisayarınızın Boot Menüsü’nden, ya da BIOS’taki Boot kısmından USB belleğinizi seçip sisteminizi USB ile çalıştırmak. Akabinde Ophcrack şifreyi dakikalar içinde öğrenecektir. 

Aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak videoda bulunan programları program dostu sitemiz üzerinden tek link olarak indirebilirsiniz.

Direk İndir (Hızlı)    Programları İndir   Programları İndir
 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir