GORA 2004 Filmi İndir – Full 1080p Yerli Film İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

gora 2004 bir uzay filmi 1080p tek link hızlı indiri, Eskiler boşuna, ”Marifet, iltifata tabidir” dememiş. Uzay dediğimiz o sınırsız boşluğu ancak bir Türk böyle doldurabilir… Türkler beyazperdede daha önce de uzaya gidip uzaylılarla haşır neşir olmuştu ama ”G.O.R.A.”daki yolculuk ilk kez gerçek komedi kalıpları içinde,dört dörtlük bir anlatımla gerçekleştiriliyor. Asla tarif gerektirmeyen vatandaşımız Arif’le birlikte Komutan Logar’a da can veren Cem Yılmaz’ın oyunculuk performansı tek kelimeyle mükemmel.

Her şeyin altında yatan senaryo ve diyalog yazımı ise mükemmelden biraz daha iyi! Parodi sinemasının son 10 yıldaki en başarılı örneklerinden biri niteliğindeki ”G.O.R.A.”, ilmek ilmek örülmüş, sarkmayan, sönmeyen ve şişmeyen, dur durak bilmeyen bir senaryoya sahip ki ‘salt okunur’ halinin bile insanı gülmekten kırıp geçireceğine eminim.

Kıssadan hisse: ”Amerikan sineması, sözüm sana!” diyen ve ‘sucuk ağacı’ kadar verimli, lezzetli, yol gösterici bir senaryo var elimizde. İltifatın da marifetten kaynaklandığını unutmadan doya doya okuyun… Gora filmini full hd 1080p olarak program dostu sitemizden aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak indirebilirsiniz.

Direk İndir (Hızlı)    Filmi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir