Ben Kimim Filmi İndir – Türkçe Dublaj Full 1080p İndir

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Sinema kategorisindeki ilk yazımızda özellikle bilgisayar ve bilişim dünyasıyla ilgili bir film seçmek istedik çünkü şu sıralar sitemizde oldukça fazla bilişim konusu işledik. Bu konudan bahsedilince ilk akla gelen filmlerden biri olan “Ben Kimim” filmi incelemesini aşağıda okuyabilirsiniz.

Benjamin 25 yaşında kendi halinde, sakin bir gençtir ve Benjamin’in vazgeçemediği tek şey bilgisayar tutkusudur. Kendini bilişim sistemleri konusunda geliştirmeyi başarmış bu genç, birçok bilgisayar tutkunu genç gibi asosyal bir hayat benimsemiştir. Silik bir tip olan Benjamin’in hayatı bir gün Max adında başka bir hacker ile karşılaşınca tamamen değişir.

Yazının devamı film hakkında genel anlamda kısa bilgiler içerebilir. Eğer filmle ilgili hiçbir detayı okumak istemiyorsanız, yorum ve puanlama için yazının son kısmına atlamanızı tavsiye ederiz.

SPOILER UYARISI

Max’in her biri bilgisayar konusunda başka bir alanda uzman olan iki kişi arkadaşı vardır. Max, Benjamin’i yazılım bilgisi konusunda test edecek ve ardından Benjamin’i de gruba dahil edeceklerdir. Grup önceleri, büyük işler ile uğraşmayıp, kendilerini eğlendiren küçük işlerle uğraşmaktadır.

 

Ekip birkaç küçük işten sonra kendilerine CLAY ismini takacak ve gözlerini daha büyük işlere dikecektir. Bu karar onlar için pek çok sorunu da beraberinde getirecek. Çeşitli eylemler de bulunan bu grup, yaptıkları işte başarılı oldukça gözlerini daha yükseğe dikecektir. Grup, işlerini büyüttükçe Europol ve Alman Gizli Servisi’nin de dikkatini çekmiştir. Europol’un siber suçlar birimi artık CLAY grubunu da aramaktadır.

CLAY grubu yaptıkları her başarılı hack girişiminden sonra sosyal medya ve diğer hackerlar arasında çok daha popüler bir grup haline gelmiştir. Bu durum aynı zamanda diğer hacker gruplarıyla aralarında bir rekabeti de ortaya çıkarmıştır. Dünyadaki en popüler hacker grubu olan FR13NDS ve grubun başındaki MRX, CLAY grubunu kendileri için tehlikeli olarak görür. Benjamin’in hayali bu grupla rekabet etmek ve onların takdirini kazanmakken işler istendiği gibi gitmeyecek ve rekabet kızışacaktır.

Direk İndir (Hızlı)    Filmi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir