Turbobit İle Nasıl Para Kazanılır – Kazanç Oranları

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Öncelikle size uzun zamandır kullanılan ve özellikle RapidShare, Hotfile, FileServe, Wupload vs. daha uzata bileceğim bir liste dolusu dosya saklama sistemleri yok olduktan sonra ayakta kalan 2 dosya saklama ve paylaşma sisteminden biri olan indirme başına para kazanma sitesidir.

Turbobit’in kazanç ve tarifelerini açıklamaya çalışacağım. Diğer paylaşım sisteminin çökmesiyle beraber şuan piyasada lider durumdaki turbobit firması kazanmak için büyük bir avantaj durumundadır.
Öncelikle artık birçok sorun ve çeşitli sansür yasalarının çıkarıldığı dönemde ayakta kalabilecek, devamlılığı olacak sitelerden biridir..

İlk önce yapmanız gereken Buraya Tıklayarak CostAction’a üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan hemen sonra sol menüde aşağıya inerek ortaklık programları sekmesinden turbobit’i etkinleştirmeniz gerekiyor. Etkinleştirdikten sonra size özel bir turbobit hesabı verilir. Size verilen hesaba dosyalarınızı ekliyorsunuz ve sonra para kazanmaya başlıyorsunuz.

Çünkü Politik Bir Nedeni Var: Rusya tabanlı bir sistem.Rusya tabanlı bir site olduğu için özellikle Rusya’nın Amerika’ya karşı uyguladığı ambargo nedeniyle Turbobit sisteminin kapanma ihtimali yok denebilecek kadar az. Bu nedenle kesinlikle kullanılmalı.
Peki Kazanç Sistemi Nasıl:

Karışık Seçeneği: Resimde de göreceğiniz gibi hem indirmeler için para kazanıyorsunuz hem de satışlar karşılığında.

Bu sayede hem satın almaları kaçırmıyorsunuz hem de indirmelerden kazanç sağlayabiliyoruz. Tabi bu seçeneklerden hangisini seçeceğiniz paylaşım yapacağınız dosya çeşitlerine, boyutlarına ve paylaşım yapılacak olan ortama (WebSite, Sosyal Medya, vs.) değişiklik göstermektedir. Referans üyelerimin hepsine bu konuda rehberlik edeceğime söz verebilirim.

İndirme Başına Seçeneği: Resimde de göreceğiniz gibi sadece indirmelerden kazanç sağlıyorsunuz. Bu nedenle örneğin bir üye linkinizden premium alsa dahi para kazanamıyorsunuz. Bu seçenek daha fazla tercih ediliyor ama Tabi bu seçeneklerden hangisini seçeceğiniz paylaşım yapacağınız dosya çeşitlerine, boyutlarına ve paylaşım yapılacak olan ortama (WebSite, Sosyal Medya, vs.) değişiklik göstermektedir. Referans üyelerimin hepsine bu konuda rehberlik edeceğime söz verebilirim.

Satış Başına Seçeneği: Resimde de göreceğiniz gibi sadece satışlardan kazanç sağlıyorsunuz. Turbobit’in en sevdiği partner stilidir. Her indirmeden değişiklik gösterebilir ancak minimum 4$ kadar para kazanıyorsunuz. Bu seçenek belli partnerlerin terceh ettiği elit bir kazanç sistemidir. Şahsen bende bu sistemi tercih ediyorum çünkü benim için daha avantajlı.Tabi bu seçeneklerden hangisini seçeceğiniz paylaşım yapacağınız dosya çeşitlerine, boyutlarına ve paylaşım yapılacak olan ortama (WebSite, Sosyal Medya, vs.) değişiklik göstermektedir. Referans üyelerimin hepsine bu konuda rehberlik edeceğime söz verebilirim.

Kazanç sistemi 1 yıl önceye göre biraz daha az ama hala piyasadaki en iyi miktarı veren sitelerden biri durumunda.. Tabi doğru yönlendirme ve sağlam bir çalışma ile bu sistemden yine iyi paralar kazanmak kesinlikle hayal değil.
Ayrıca Türkiye’nin “A” grubunda olması bizim kazanç sağlamamız için mükemmel avantajlı bir kaynaktır turbobit.

Upload Sınırı Yok; Uploadlarınızı web/remote ve ftp aracılığı ile yapabilirsiniz. Dosya yükleme sınırı olmadığı için bu sisteme ne kadar çok dosya yükleyip paylaşırsanız kazanç miktarınız paylaşım oranınıza göre artacaktır.

Ödeme Seçenekleri; Paypal,Payza,Bitcoin,WebMoney,Scrill,Perfect Money,Yandex Money,QIWI Bu Seçenekler Oldukça Yeterli Görünüyor 🙂

Not: Ben perşembe günü talep ettim ve pazartesi günü webmoney hesabıma gönderilmiş olduğunu gördüm..
Güncelleme: Evet arkadaşlar eklemek istediğim bir konu olduğu için extra bilgiyi bu şekilde güncellemek istedim. Turbobit güvenlik mekanizması olarak filehost siteleri dışında ücret ve reklam işlemlerini gerçekleştirmek için yeni bir site kurmuştur. Ben ilgilenemediğim için bilgi verememiştim.

Bu da bize turbobit’in ne kadar uzun ömürlü olacağının bir kanıtı oluyor diyebilirim. Çünkü herhangi bir para izi yoksa ve dosyalarla ilgili telif sorunu yoksa hiç bir yaptırım uygulanamaz. Turbobit de para izini farklı bir yapı altında toplamıştır ve telif konusu açıkçası onların bileceği bir iş ama bu kadar geliştirme yapan bir filehost firmasının bu konuda lakayt bir tavır alacağını hiç düşünmüyorum. Kısacası turbobit’in piyasa lideri olması ve geleceği kesin bir gerçektir.

Ödeme Kanıtları;

 

Bilgilendirme
İlk önce yapmanız gereken CostAction’a üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan hemen sonra sol menüde aşağıya inerek ortaklık programları sekmesinden turbobit’i etkinleştirmeniz gerekiyor. Etkinleştirdikten sonra size özel bir turbobit hesabı verilir. Size verilen hesaba dosyalarınızı ekliyorsunuz ve sonra para kazanmaya başlıyorsunuz.

Kayıt Ol   CostAction Kayıt Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir