ReklamTRK İle Para Kazanmaya Başlayın

Please log in or register to like posts.
(No Ratings Yet)
Loading...
Konu

Türk reklam firmaları arasında istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden türk popup firmasını tüm webmaster arkadaşlara tavsiye etmek istiyorum. Sitede para kazanabileceğiniz bir çok seçenek mevcut. Özellikle program, oyun, film, müzik indirme tarzı siteler için mutlaka kullanılması gereken site olarak görüyorum.

Eğer bir sorun yaşama durumunda, sitede ticket açarak destek talepleri oluşturabilir ve  saatler içinde cevap alabilirsiniz. Sitede bir değişiklik, ücret revizesi gibi durumlarda duyurular panelinden takip edebilirsiniz.

Başlıca Reklam Seçenekleri

Kazanç oranlarına geçmeden önce reklamtrk de 3 tane reklam türü mevcuttur. Bunlar Kurulum başı kazanç, Link kısaltma ve Popup gösterimidir.

Kurulum başı kazanç: Resimde de görüldüğü üzere 1 kuruluma 0.30 krş vermektedir. Kurulumları saat saat kaçta gerçekleştiği göstermektedir ve kurulum gerçekleştikden sonra para kasanıza hemen geçmektedir.

Popup gösterim: Sitenize gelen ziyaretçilerin her hangi bir yere tıklayarak alt sekme reklamlarıdır. Bu reklam 1000 gösterime 2 TL vermektedir.

Link kısaltma:1000 gösterime 5 TL vermektedir.

Reklamtrk ödeme limiti nedir ve ödemeleri nasıl yapar?

Kurulum başı kazanç: Alt ödeme 30 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 100 TL dir.
Popup: Alt ödeme 30 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 50 TL dir.
Link kısaltma: Alt ödeme30 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 50 TL dir.

Banka ödemeleri belirttiğiniz hesaba her ayın 10 ile 20 si arasında gerçekleştirilir. Burada bilmeniz gereken konu ödemeler ayrı ayrı gerçekleşir ve havale ücreti 6 TL sizin hesabınızdan kesilir. Yani kurulum başı ile popup ödemesi aynı yatmaz ayrı ayrı gerçekleşir ve 2 kere havale ücreti alınır.

 

Kayıt Oldğunuzda Sitenizi Hızlıca Ekliyip Hemen Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz Hiç Beklemeden. Tüm Siteleri Kabul Ediyorlar Fakat Pornografik Müstehşen (Çıplak) İçerikli Siteleri Kabul Etmiyorlar.Hemen Kayıt Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir