All for Joomla All for Webmasters
Genel

Kız Bakireliğini Bozmak İstiyor

   
Bagıs Yap      Torrent Nasıl İndirilir      Altyazı Nasıl Eklenir      Mediaget İndir
   
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bu Yazının İndriceğiniz Video İle Alakası Yoktur Bu Sadece Bir hikayedir. Çalıştığım işyerine yeni sekreter geldi işe başladı. Tanıştık, isminin Hacer olduğunu söyledi. Ama taze, çıtır, harika bir parça, yaşı da 19. Benim yaşım 24, yakışıklı olduğumdan dolayı devamlı bayanların dikkatini çekerim.
Sekreterle iş icabı devamlı telefonla görüşüyoruz, bilgi alıp bilgi veriyoruz…Birgün büroya bir işarkadaşımla geldim. Sekreter Hacerle
merhabalaştık, öğlen vakti olduğundan bana ve yanımdaki arkadaşa yemek söyledi. Yemekten sonra patronla görüştük, iş durumunu konuşup servise çıktım.Yanımdaki arkadaş “Lan oğlum, Sekreter sana fena bakıyor, resmen sana iş atıyor!” dedi. Bende “Yok oğlum saçmalama!” dedim. Yolda giderken telefonum çaldı, arayan sekreter kız Hacerdi, servise gitmem gereken birbaşka yerin adresini verdikten sonra canının çok sıkıldığını söyledi, “Senle konuşabilirmiyiz?” dedi. Bende “Tabi, Cumartesi müsaitim, istersen görüşürüz…” dedim. Cumartesi günleri çalışmazdık, Büro da saat birde kapanırdı. Cumartesi saat 1:30’da bürodan aldım Haceri. “Yemek yedin mi?” diye sordum, “Yok yemedim.” dedi. Adanada göl kenarına gittik, orda güzel bir Restorantta yemek yedik. “Hayırdır Hacer? Anlat bakalım!” dedim. “Ya, canım cok sıkılıyor…” dedi. “Ne ( ) yapabilirim?” diye sordum. “Hiç, senle sohbet etmek istiyorum…” dedi. Bende “Gel ozaman başka bir yere gidelim.” dedim ve arabayı Barajınçamlığına sürdüm, oralar sakin olur diye.

Pornoyu İndir

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
   

En Çok Oynanan Erotik Oyunlar

   
Comments

En Çok İndirilenler

To Top